whatsapp
whatsapp

s.s.s

corrent.com.tr üzerinden online olarak veya 444 5 134 numaralı çağrı merkezimizden yaptığınız rezervasyonlarınızın onayı, vermiş olduğunuz mail adresinize e-posta olarak gönderilir. Ayrıca belirtmiş olduğunuz cep telefonunuza da SMS ile bilgi mesajı gelir. Bu sebeple bilgilerinizin güncel ve doğru olmasını kontrol etmeniz çok önemlidir.

Öncelikle kaza halinde 444 5 134 numaralı çağrı merkezimize bilgi verilmesi gereklidir. Kazanın tek taraflı olması halinde veya karşı taraftaki araç sürücüsünün alkollü, uyuşturu madde etkisinde, ehliyetsiz olması hainde mutlak suretle polis veya jandarma kolluk kuvvetlerine haber verilmesi ve onlar tarafından rapor tutulması gereklidir.

Çarpışma halinde herhangi bir şüphe veya anlaşmazlık yok ise, kamu malına bir zarar verilmediyse ; maddi hasarlı kaza tespit tutanağı düzenleyebilirsiniz. 

Mini hasar sigortası almanız halinde ise belirtilen tutara kadar olan hasarların onarımını tutanak olmadan da yaptırabilirsiniz. 

www.corrent.com.tr adresinden  bütün işlemleri kendiniz yaparak online araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca 444 51 34 numaralı çağrı merkezimizi arayarak da rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Rezervasyon yaptığınız tarihte iptal ederseniz , ödediğiniz tutarın tamamı tarafınıza iade edilecektir. diğer iptal/iade koşulları ;

- Güvence paketinizin olması halinde herhangi bir kesinti yapılmadan iadeniz yapılır.

- Kiralama tarihinize 24 saatten az bir zaman kalması veya kira tarihinde aracın teslim alınmaması halinde iade yapılmaz.

- Kiralama tarihinize 24 saatten fazla bir zaman var ise 3 günlük kira bedeli kesildikten sonra, kalan tutarın tamamı iade edilir.

  Kiralamanız 3 günden az ise iade yapılmaz.

Rezervasyonlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız 444 51 34 nolu hattımızı arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklik talepleriniz aynı gün neticelendirilecektir.

Başkasına ait bir kredi kartından ödeme yapamazsınız ve provizyon uygulattıramazsınız. Böyle bir işlem yaptığınızda meydana gelebilecek bir problemden firmamız sorumlu değildir. Ayrıca başkasının kartından yapılan ödeme ile araç teslim alamazsınız.