whatsapp
whatsapp

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş Her pozisyondaki çalışanımıza Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş'de çalışma ayrıcalığını yaşatmak amacıyla benimsediğimiz bu kültür mutlu ve verimli çalışanlar yaratmaktadır. Çünkü bizler biliyoruz ki güler yüzlü çalışanlar, şirketimizden araç kiralayan müşterilerimizin bizden tekrar araç kiralamalarında etkili olan en önemli faktördür. 
 
Şirket kültürümüzü benimseyen, işine ve kendisine her daim değer yaratan ve yeni çalışanlarla büyümesine devam eden Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş, çalışanlarına her alanda kariyer ve gelişim fırsatları sunmaktadır. 
 
Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş araç kiralama sektöründe en başarılı şirket olmanın yanı sıra çalışanlar tarafından da en çok tercih edilen şirket olma hedefiyle ülke ve dünya çapındaki yenilikleri takip etmekte ve bu doğrultuda sürekli gelişim politikası uygulamaktadır. Kendinizi Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş bünyesinde çalışmaya hazır hissediyorsanız hemen bir cv gönderebilirsiniz. Cvnizi ik@corrent.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir. İnsan kaynakları yöneticimiz en kısa sürede başvurunuzu değerlendirerek size bilgi aktaracaktır.