whatsapp
whatsapp

Hedef ve İlkeler

Hedef ve İlkeler

Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş Olarak temel hedefimiz müşterilerimize en yeni araçları en uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti temelli araç kiralama hizmetidir. Bu hedef çerçevesinde gelişen teknolojiyi ve dönemin gerekliliklerini en üst düzeyde takip etmek ve gelişimin bir parçası olmak gayretindeyiz. Biliyoruzki müşteri memnuniyeti şirketimiz için en gerekli ve en önemli kazanımdır. 
 
Lacivert Oto Kiralama ve Turizm A.Ş Olarak donanımlı ve yeni model araçları müşterimize sunmak, kiralama esnasında ve sonrasında müşterimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak temel ilkemizdir. Şirketimiz bu ilkeyi bir disiplin olarak benimsemiştir. Kurumsal çalışma kurallarına bağlı çerçevede araç kiralama sektöründe bir fark yaratma çabası içerisindeyiz. 
 
Şirketimizin bünyesinde çalışan tüm personeller bu temel ilke ve disiplin kurallarına bağlı bir şekilde hizmet vermektedir. Personellerimiz şirketimizin her biriminde aynı temeller ve aynı kurallar doğrultusunda çalışmaktadır. Şirketimiz bu ilke ve disiplinimizi personellerimize lanse edebilmek için gereken akademik eğitimler için de gereken çabayı göstermektedir.